Wirówki laboratoryjne MPW 223 C

W skład sprzętu laboratoryjnego wchodzi wiele różnych elementów. Jednym z nich jest wirówka laboratoryjna. Należy zauważyć, że jest szeroki wybór takich wirówek. Warto wiedzieć, że dobrze oceniane są wirówki laboratoryjne MPW 223 C.

MPW-223c są uniwersalnymi stołowymi wirówkami laboratoryjnymi, których podstawowym zadaniem jest realizowanie testów cytologicznych. Te produkty przede wszystkim wykorzystywane są w laboratoriach, przemysłowych, biochemicznych, a także medycznych. Ważną sprawą jest to, że są one zgodne z podstawowymi normami bezpieczeństwa EN-61010-2-020 oraz EN-61010-1. Wymiary tych wirówek laboratoryjnych są następujące:

  • ich głębokość to 435 mm,
  • ich wysokość wynosi 270 mm,
  • ich szerokość wynosi 355 mm.

Te urządzenia przeznaczone do pracy w laboratoriach wyposażone są w nowoczesny technologicznie układ programowania parametrów, który pracuje w trybie mikroprocesorowym. Ten układ umożliwia dowolne ustawianie czasu oraz prędkości obrotowej, dzięki czemu wyniki badań cechują się wysoką powtarzalnością.

 

Witaj na moim blogu! Jestem studentką kierunku kultura w mediach i komunikacji na Uniwersytecie w Częstochowie. Dziedzina mediów to ogromna część mojego życia, dlatego postanowiłam założyć tego bloga. Jeśli podobają Ci się wpisy jakie tutaj zamieszczam to zapraszam do likowania wpisów 🙂
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.